Ohlédnutí za Fashion Storm v magické fotoreportáži Olgy Zmelíkové

Aktualizace: 18. pro 2019

OLGA ZMELÍKOVÁ je marketérka, fotografka, studentka opavského Institutu tvůrčí fotografie  a také matka dvou kluků. V současné době pracuje na několika fotografických projektech, jedním z nich je dokument ze světa módy.

Olga Zmelíková

"Móda je velmi komplexní a složité téma, a i když si to mnozí neuvědomují, týká se každého z nás. To, co nosíme, bezprostředně formuje naše osobnosti. Správně zvolené oblečení má pozitivní vliv na naši náladu, dokáže nám zvednout sebevědomí a ovlivňuje i to, jak nás vnímá naše okolí. To vše mne ohromně fascinuje, proto jsem se rozhodla věnovat se tomuto projektu dlouhodobě. Prostřednictvím fotografií bych chtěla zachytit především zákulisí tohoto světa a ukázat široké veřejnosti kolik úsilí, vynalézavosti a kreativity se za tímto krátkým slovem ukrývá…"



Jedinečná atmosféra odsvěceného kostela sv. Václava, který je jednou z nejstarších památek města Opavy a la původně byl součástí dominikánského kláštera z roku 1291. Gotická stavba prošla v letech 1732 až 1735 barokní přestavbou.


Ještě před hektickým rozjezdem: ranní čekání na Godota…


Monumentální obraz s námětem zavraždění svatého Václava, který v roce 1844 namaloval vídeňský malíř Anton Petter má rozměry 8,5 x 5 metrů. Návrh umístění na panelu vypracoval ateliér Josefa Pleskota. Je to úchvatný pohled!


Backstage. V černobílé vypadá nesmírně poeticky…


Kosmetická kouzla. Dokonalá magie. Štětce, barvy, poprašek pudru…


Čert a internet nikdy nespí. Je třeba být pořád online…


Opatrně! Pozor na vlasy a líčení! Za chvíli to začne!!!


Startujeme. Malý krok za oponu pro modelku, velký krok pro FASHION STORM…


Před oponou, za oponou… A pak že tam nikdo nesmí stát…


YES!!!

76 zobrazení0 komentář