Foto: MBPFW

Foto: Linda ORLIK 

Kateřina KAIRA Hrachovcová
Narodila se a vyrůstala v Praze. V roce 1993 absolvovala hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři, hostovala v divadlech Jiřího Wolkera, v divadle Na Starém městě a v ABC. Ještě při studiu na Pražské konzervatoři přijala nabídku na stálé angažmá v plzeňském Divadle J. K. Tyla. Jako hostující herečka působila na scénách divadla v Českých Budějovicích, Příbrami, v Řeznické nebo v divadle La Fabrika. V Praze vystupuje na scénách divadlo Palace, Semafor a Klub Lávka.
Adéla Elbel
je performerka, textařka, herečka a (stand-up) komička, zpěvačka a překladatelka z nizozemštiny. Byla členkou ženského hudebního dua Čokovoko. Jako komička vystupuje např. na televizním kanálu Prima Comedy Central, v televizním pořadu a show Na stojáka nebo v brněnské stand-up comedy show NaMikrofon.
Lucie van Koten
Lifestylová blogerka, PR managerka a velká propagátorka přírodní krásy a bio kosmetiky.  Snaží se o osvětu v kosmetickém světě: přednáší, fotí beauty editorialy, pravidelně přispívá články do lifestylových médií, o nové poznatky se dělí i se čtenáři svého blogu Život Podle Lucie. Filosofii přírodní kosmetiky propojuje s udržitelnou vintage módou. V příštím životě se chce narodit do rodiny ševce!
Natálie Debnárová
Narodila se před 35 lety a už jako malá byla vedena k lásce k literatuře, divadlu a umění. K úlevě profesorů i rodiny se k divadlu nedala a tak už patnáct let pracuje jako redaktorka. Psaní o módě, cestování i kultuře se tak stalo její živností. A protože cesty života bývají nevyzpytatelné, ve svých 33 letech se (i přes počáteční nedůvěru v samu sebe) stala modelkou tzv. plus size, a od té doby pevně doufá, že inspiruje ostatní ženy mít ráda své tělo a zároveň na sobě neustále pracovat.
Show More